Lahvově zelená sametová trojmístná pohovka MICADONI Harry 240 cm

36 171 

Popis produktu

Pokud preferujete elegantní nábytek s oblými siluetami, trojmístná pohovka Harry je pro vás ta pravá. Její design se vyznačuje futuristickým, zakřiveným tvarem, který je umocněn hlubokým prošitím, vytvářející krásný vlnitý efekt. Díky pevné konstrukci a hlubokému, nízkému sedáku je sezení velice komfortní a pohodlné. Sametová látka Casino přináší luxusní dojem s jemným leskem a plyšovou strukturou. Tato látka je také vysoce odolná proti opotřebení a poškrábání, což ji činí ideální volbou pro domácnosti s domácími mazlíčky. Kolekce Harry nabízí široký výběr klasických a rohových pohovek v různých velikostech. Vyberte si tu správnou kombinaci, která nejlépe odpovídá vašim potřebám a estetickým preferencím.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Katalogové číslo: MIC_3S_184_F1_HARRY7 Kategorie: , , ,
Výrobce:Micadoni

Související produkty