Tmavě šedé rozkládací křeslo Karup Design Roots s hnědou konstrukcí

13 910 

Popis produktu

Rozkládací křeslo Roots od značky Karup Design se rychle stane vaším oblíbeným společníkem při chvilkách odpočinku. Elegantní a stylové křeslo proměníte jednoduchým pohybem na praktické a pohodlné lůžko. Konstrukce z hnědého masivního borovicového dřeva s FSC certifikací je doplněna kvalitní 12 cm vysokou futonovou matrací, která v sobě kombinuje recyklovaná vlákna a 4 cm pěnu. Křeslo Roots skvěle doplní skandinávsky a minimalisticky laděné domovy. Ideální je například pro menší interiéry, kde oceníte další místo na spaní. Vybrat si ho můžete v široké škále barev.

Pozn.: Futonová matrace je vyrobená z přírodních materiálů, a je proto potřeba o ni pečovat. Protože absorbuje velké množství vlhkosti, nezapomínejte ji pravidelně větrat. Aby nedocházelo ke vzniku skvrn, čistěte ji pouze suchým hadříkem. V případě používání pohovky jako lůžka doporučujeme používat prostěradlo.

Pozn.: Suky jsou přirozenou vlastností masivního dřeva, díky které je každý kus nábytku originál. Povrch a barva dřeva se mohou časem měnit.

Pozn.: Interiérové fotografie jsou ilustrační, barva matrace a konstrukce odpovídá úvodní produktové fotografii.

Katalogové číslo: 123106734090 Kategorie: , , ,
Výrobce:Karup Design

Související produkty